Edycja 28 : 08-04-2022

Ranking globalny

Technicy
  • 1Kacper Krępulec pkt. 97,00
    [3130]

    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
  • 2Przybysz Przemysław pkt. 88,00
    [4522]

    ZS nr2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
  • 3Mikołaj Stankiewicz pkt. 87,00
    [4300]

    ZSS i M w Łodzi im. gen. Stanisława Maczka
  • 4Jan Cieślak pkt. 86,00
    [2398]

    ZS nr 2 im. E.Kwiatkowskiego, Puławy
  • 5Jakub Szlingert pkt. 80,00
    [3131]

    CEZ i B, Gorzów Wielkopolski
Mechanicy
  • 1Mateusz Pietrzak pkt. 83,00
    [4607]

    Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 w Opolu
  • 2Dawid Sroka pkt. 82,00
    [4881]

    Zespół Szkół Samochodowych, Rzeszów
  • 3Aleks Posieczek pkt. 80,00
    [1644]

    ZSB im. Rogera Sławskiego w Poznaniu
  • 4Paweł Dec pkt. 68,00
    [4471]

    ZSS im. J.Bema w Toruniu
  • 5Bartłomiej Mazurek pkt. 59,00
    [6696]

    RCEZ w Biłgoraju
Ranking szkół
  • 1Pub. Tech. nr 4 im. rtm. W.Pileckiego w Opolu pkt. 95
    [00:02:00]
  • 2CEZ i B, Gorzów Wielkopolski pkt. 94
    [00:01:54]
  • 3ZSP RADZYŃ PODLASKI pkt. 91
    [00:01:05]
  • 4Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie pkt. 91
    [00:01:38]
  • 5ZSS i M w Łodzi im. gen. Stanisława Maczka pkt. 89
    [00:01:56]
  • 6ZST i O w Jarosławiu pkt. 88
    [00:01:35]
  • 7RCEZ w Biłgoraju pkt. 86
    [00:01:42]
  • 8Zespół Szkół Mechanicznych nr1 w Krakowie pkt. 86
    [00:01:59]
  • 9Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi pkt. 85
    [00:01:16]
  • 10ZS nr 2 im. E.Kwiatkowskiego, Puławy pkt. 84
    [00:01:31]
Ranking nauczycieli
  • 1Marek Pacion pkt. 247
    [00:05:06]

    Pub. Tech. nr 4 im. rtm. W.Pileckiego w Opolu
  • 2Bogusław Gajak pkt. 246
    [00:06:33]

    CEZ i B, Gorzów Wielkopolski
  • 3Grzegorz Łuczyński pkt. 233
    [00:05:20]

    Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  • 4Wojciech Prostacki pkt. 210
    [00:05:15]

    ZST w Rybniku
  • 5TOBIASZ KLACZYŃSKI pkt. 201
    [00:05:41]

    ZSP nr 2 im. E.Kwiatkowskiego w Jarocinie
  • 6Jakub Leszczyński pkt. 182
    [00:05:01]

    ZSS i L nr 3 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
  • 7Robert Więckowski pkt. 179
    [00:04:43]

    ZESPÓŁ SZKÓŁ W MIĘTNEM
  • 8Czesław Cebulla pkt. 170
    [00:04:31]

    Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 w Opolu
  • 9Piotr Boś pkt. 164
    [00:03:39]

    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
  • 10Piotr Molenda pkt. 148
    [00:03:45]

    ZSM-E w Rybniku

Wyniki rund

Runda 1: Diagnostyka elektroniki pojazdów
  • 1Mateusz Pietrzak pkt. 8,00
    [767]

    Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 w Opolu
  • 2Alicja Dziwura pkt. 8,00
    [946]

    RCEZ w Biłgoraju
  • 3Szymon Jastrzębski pkt. 8,00
    [983]

    ZSS w Nowym Sączu
  • 4Mikołaj Mrozowski pkt. 8,00
    [1239]

    ZS CKU w Gronowie
  • 5Krystian Pruchniak pkt. 7,00
    [313]

    ZS nr 2 im. E.Kwiatkowskiego, Puławy
  • 6Jan Cieślak pkt. 7,00
    [341]

    ZS nr 2 im. E.Kwiatkowskiego, Puławy
  • 7Filip Wejamn pkt. 7,00
    [342]

    ZS nr 2 im. E.Kwiatkowskiego, Puławy
  • 8Dawid Musiatowicz pkt. 7,00
    [410]

    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 9Wojciech Koman pkt. 7,00
    [506]

    RCEZ w Biłgoraju
  • 10Oktawian Książek pkt. 7,00
    [586]

    CKP w Piotrkowie Trybunalskim
Runda 2: Stacje kontroli pojazdów
  • 1Mikołaj Mrozowski pkt. 6,00
    [1006]

    ZS CKU w Gronowie
  • 2Jakub Natkaniec pkt. 6,00
    [1790]

    ZS Mechanicznych Nr 3 w Krakowie
  • 3Przybysz Przemysław pkt. 5,00
    [330]

    ZS nr2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
  • 4Marcin Momot pkt. 5,00
    [359]

    ZSZ Tow. Salezjańskiego w Oświęcimiu
  • 5Jarosław Kwiatkowski pkt. 5,00
    [472]

    ZESPÓŁ SZKÓŁ W MIĘTNEM
  • 6Tomasz Charkiewicz pkt. 5,00
    [602]

    ZSM im. Św. Józefa w Białymstoku
  • 7Łukasz Chlebowski pkt. 5,00
    [630]

    ZSZ Tow. Salezjańskiego w Oświęcimiu
  • 8Patryk Kobiałka pkt. 5,00
    [669]

    ZS nr 2 im. E.Kwiatkowskiego, Puławy
  • 9Szymon Kopeć pkt. 5,00
    [683]

    ZSS i O w Bielsku-Białej
  • 10Kacper Krępulec pkt. 5,00
    [829]

    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
Runda 3: Płyny eksploatacyjne
  • 1Jakub Półtorak pkt. 8,00
    [1134]

    ZSZ z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu
  • 2Krzysztof Orzechowski pkt. 7,00
    [765]

    Pub. Tech. nr 4 im. rtm. W.Pileckiego w Opolu
  • 3Jakub Szlingert pkt. 7,00
    [892]

    CEZ i B, Gorzów Wielkopolski
  • 4Tomasz Joddłoski pkt. 7,00
    [923]

    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
  • 5Kacper Basta pkt. 7,00
    [1155]

    ZSS w Nowym Sączu
  • 6Maciej Łapa pkt. 7,00
    [1808]

    ZSB im. Rogera Sławskiego w Poznaniu
  • 7Jan Cieślak pkt. 6,00
    [197]

    ZS nr 2 im. E.Kwiatkowskiego, Puławy
  • 8Konrad Wiśniewski pkt. 6,00
    [224]

    ZSZ z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu
  • 9Patryk Pawlak pkt. 6,00
    [246]

    Zespół Szkół Samochodowych w Kaliszu
  • 10Jędrzej Wieteska pkt. 6,00
    [496]

    Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
Runda 4: Diagnostyka czujników i elementów wykonawczych z wykorzystaniem pomiarów oscyloskopowych
  • 1CYPRIAN GRZEŚKOWIAK pkt. 8,00
    [1528]

    Zespół Szkół Techniczych Pleszew
  • 2Kuba Ryściuk pkt. 7,00
    [425]

    ZS Tech. - Moto. w Tomaszowie Lubelskim
  • 3Miłosz Sydor pkt. 7,00
    [640]

    ZST i O w Jarosławiu
  • 4Piotr Kęsek pkt. 7,00
    [660]

    Zespół Szkół Mechanicznych nr1 w Krakowie
  • 5Marek Huta pkt. 7,00
    [1027]

    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
  • 6Aleks Posieczek pkt. 6,00
    [238]

    ZSB im. Rogera Sławskiego w Poznaniu
  • 7Jakub Walczak pkt. 6,00
    [245]

    Zespół Szkół Górniczo Energetycznych w Koninie
  • 8Dawid Więckowski pkt. 6,00
    [437]

    Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  • 9Michał Szuba pkt. 6,00
    [453]

    ZSZ nr 2 w Mińsku Mazowieckim
  • 10Mateusz Pachana pkt. 6,00
    [563]

    Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie
Runda 5: Wyposażenie warsztatów
  • 1Robert Sutkowski pkt. 7,00
    [509]

    ZS Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
  • 2Krzysztof Trześniowski pkt. 7,00
    [586]

    ZS Tech. - Moto. w Tomaszowie Lubelskim
  • 3Dawid Sroka pkt. 7,00
    [1067]

    Zespół Szkół Samochodowych, Rzeszów
  • 4Bartłomiej Mazurek pkt. 7,00
    [2848]

    RCEZ w Biłgoraju
  • 5Jakub Woch pkt. 6,00
    [184]

    CKP w Piotrkowie Trybunalskim
  • 6Łukasz Listosz pkt. 6,00
    [245]

    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 7SZYMON BOGACZYK pkt. 6,00
    [381]

    ZSP nr 2 im. E.Kwiatkowskiego w Jarocinie
  • 8Sebastian Zamróz pkt. 6,00
    [403]

    ZST i O w Jarosławiu
  • 9Mateusz Pietrzak pkt. 6,00
    [447]

    Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 w Opolu
  • 10Mikołaj Stankiewicz pkt. 6,00
    [453]

    ZSS i M w Łodzi im. gen. Stanisława Maczka
Runda 6: Układy klimatyzacji
  • 1Łukasz Listosz pkt. 9,00
    [915]

    ZSP RADZYŃ PODLASKI
  • 2Kacper Palimąka pkt. 9,00
    [1148]

    Zespół Szkół Mechanicznych nr1 w Krakowie
  • 3Miłosz Sydor pkt. 9,00
    [1221]

    ZST i O w Jarosławiu
  • 4Michał Paszkowiak pkt. 9,00
    [1509]

    Zespół Szkół Samochodowych w Kaliszu
  • 5Jakub Górski pkt. 8,00
    [162]

    ZSS Legnica
  • 6Aleks Posieczek pkt. 8,00
    [404]

    ZSB im. Rogera Sławskiego w Poznaniu
  • 7Krzysztof Jaworski pkt. 8,00
    [427]

    Pub. Tech. nr 4 im. rtm. W.Pileckiego w Opolu
  • 8Marcel Przeganiała pkt. 8,00
    [549]

    Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  • 9Jakub Półtorak pkt. 8,00
    [554]

    ZSZ z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu
  • 10Tomasz Wolak pkt. 8,00
    [583]

    ZSS i L nr 3 im. I. J. Paderewskiego w Warszawie
Runda 7: Silniki spalinowe
  • 1Krzysztof Wójcik pkt. 6,00
    [369]

    Zespół Szkół Mechanicznych nr1 w Krakowie
  • 2Wiktor Rydzoń pkt. 6,00
    [705]

    ZSZ Tow. Salezjańskiego w Oświęcimiu
  • 3Konrad Ortman pkt. 6,00
    [902]

    ZSZ Tow. Salezjańskiego w Oświęcimiu
  • 4Michał Topolański pkt. 6,00
    [1057]

    ZSM im. Św. Józefa w Białymstoku
  • 5Dawid Zdunek pkt. 5,00
    [203]

    ZSS im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie
  • 6Jakub Perka pkt. 5,00
    [287]

    ZS im. St. Staszica w Gąbinie
  • 7Jakub Szlingert pkt. 5,00
    [293]

    CEZ i B, Gorzów Wielkopolski
  • 8Adrian Garcarek pkt. 5,00
    [339]

    ZSS im. inż. Tadeusza Tańskiego w Poznaniu
  • 9Mateusz Zieliński pkt. 5,00
    [494]

    Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi
  • 10Jakub Paduch pkt. 5,00
    [798]

    ZESPÓŁ SZKÓŁ W MIĘTNEM